Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd
Dedykujemy zintegrowaną konstrukcję boiska sportowego, nasze podejście jest zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie wymagania klienta.

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Galeria
Dom

Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd

dobra jakość Rubber Athletic Track na sprzedaż
dobra jakość Rubber Athletic Track na sprzedaż
Doceniam elastyczny i otwarty tryb współpracy Shengbanga i zapewniamy najbardziej zoptymalizowany wybór dla nas.

—— Pan Muhammad Azimin

Czekamy na współpracę z Tobą. Bez Twojej pomocy ten projekt może nie być w stanie nadążyć za harmonogramem.

—— Panie Ronald Reyes

Jakość, design i usługi są wysoko cenione przez naszego prezydenta. Mam nadzieję, że ustanowienie długoterminowej konsorcjum z u.

—— Pan Demetrio Calabi

Bardzo dobrze. Profesjonalna obsługa i świetna jakość. Dobry pakiet otrzymasz bez zepsutego

—— Nika Singh

Dobry sąd

—— Jaskółka oknówka

Im Online Czat teraz

Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd
Fabryka Fabryka Biuro Orzecznictwo Praca w zespole Zespół Wystawa udział lokalny

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : Feitelang
Ilość pracowników : 120~130
Coroczne wyprzedaże : 10,000,000-15,000,000
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%
Znajduje się w Guangzhou w Chinach, SSG-Guangzhou Sheng Bang Sport Field Material Co Ltd jest wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie materiałów sportowych. Profesjonalnie zaangażowani w gumowe bieżnie do biegania / Silicon PU Sports Flooring materiały rozwoju produktów, produkcji, sprzedaży i serwisu, jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem high-tech certyfikowane przez IAAF, ITF, UE obowiązkowe CE.


SSG skupia się na całym torze do biegania, silikonowym placu zabaw, sztucznej trawie i innych nowych produktach i usługach budowlanych na ziemiach sportowych. W ramach rocznej produkcji 50 000 ton materiałów podłogowych PU z bieżni / krzemu, mają strategiczne partnerstwo z wieloma międzynarodowymi dostawcami surowców.


Naszą misją w SSG-Guangzhou Shengbang Sport Field Material jest zapewnienie zintegrowanej usługi budowlanej, aby osiągnąć sukces. Dzięki ośmioletniemu doświadczeniu zawsze staramy się podnosić poziom wydajności. SSG jest jednym z wiodących producentów i producentów różnych syntetycznych nawierzchni sportowych. Oferujemy wszystkim asortyment produktów sportowych i usług dla naszych klientów od jednego przystanku, takich jak instalacja, konserwacja i serwis, od torów po warunki pogodowe, miękkie powierzchnie, zaawansowane systemy sztucznej trawy.


Stosując się do koncepcji "Zdrowie, środowisko, profesjonalizm, standard", innowacyjne produkty SSG, promują budowę obiektów sportowych, kontynuują podwyższanie standardów i szczerze wypełniają zobowiązania społecznej odpowiedzialności biznesu, aby chronić większość mieszkańców, zdrowie uczniów i dążyć do tworzyć zielone domy.


SSG nie tylko wykorzystuje powierzchnie sportowe w obiektach rekreacyjnych i szkołach, ale także w zawodach sportowych i międzynarodowych. Uważamy, że certyfikaty reprezentujące międzynarodowe standardy są nie mniej ważne niż nasze otwarte zobowiązanie do ciągłości.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Sheng Bang Sport Field  Material Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Robin

Tel: 86-20-86712318

Faks: 86-20-86713298

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)